• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Педорт Женска Плус Големина Лесна Качулка Лабава фит Мека Преголема Пуловер Дуксер Нане Зелена,М

Педорт Женска Плус Големина Лесна Качулка Лабава фит Мека Преголема Пуловер Дуксер Нане Зелена,М

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Женскиот Дуксер Од Руно Од Педорт ви помага да се загреете во ладен ден. Направен е од мешавина од памук и полиестер за да биде мек и удобен за носење. Овој дуксер за Педорт доаѓа во ваш избор од неколку бои за полесно да се координирате со остатокот од вашата гардероба. Неговото ребресто деколте, полите и манжетните обезбедуваат цврсто вклопување. Нема ознака одвнатре, што ја намалува иритацијата на кожата. Оваа кошула е доволно издржлива за трчање низ миењето со остатокот од алиштата. Преголем Дуксер За Жени плус Големина. Материјал : Модниот женски дуксер е изработен со висококвалитетна памучна и полиестерска ткаенина, Дише, лесен, мек, пријателски за кожата. Карактеристики : врвови Со Долги ракави, тркалезен врат, обичен, лабав фит, секојдневен дуксер со пуловер, основен, трендовски. Повод : Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Натпревар : Дуксерот Без Качулка Со Долги Ракави Е Совршен за Носење Со Убав Ѓердан За Моден Изглед и исто така може Да Ги Покаже Вашите Шармантни Облини, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Elegant.It Лесен За Спарување Со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, високи потпетици, спортски чевли итн. Ве молиме погледнете ја нашата слика на табелата со големини пред да нарачате, благодарам!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди