• Најдобра цена
  • Неодамнешно
0.40 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Колче Постави Ангажман Прстен

0.40 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Колче Постави Ангажман Прстен

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам.


Карактеристики на понудата

Слични понуди