• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените Екипажот Вратот Без Ракави Цвест Леопард Елек Маица Врвот Леопард Нов Леопард Елек

Жените Екипажот Вратот Без Ракави Цвест Леопард Елек Маица Врвот Леопард Нов Леопард Елек

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Овој женски врв има мека, лесна памучна ткаенина со графичка маичка на леопард печатење, класична кошула на екипажот и вклопување без ракави. Можете да го носите како секојдневен лабав резервоар, или можете да врзете јазол напред како кроп топ. Оваа женска графичка маичка има симпатичен принт за усни, стилски дизајн на дупки, класична кошула на вратот на екипажот и вклопување без ракави. Можете да го носите како секојдневен лабав резервоар, или можете да врзете јазол напред како кроп топ. Врвот во мек, лесен памук со суптилни потресени детали, висок врат на екипажот и 138" широки ремени без ракави. Блузите за печатење усни со леопард се погодни за секоја дама. Симпатичните лабави резервоари можат да бидат стилизирани во различни стилови како што се шорцеви, тенки фармерки или здолништа. Може да се носи и на забави, плажи, кариери, клубови, училишта или исто како и шопинг облека и секојдневно носење. Лесно во комбинација со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви, спортски панталони, патики или чизми и многу повеќе. Тоа е исто така одличен подарок за родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката. Без разлика дали купувате пријател,.


Карактеристики на понудата

Слични понуди