• Најдобра цена
  • Неодамнешно
АРКАДИ1УП-НБА ЏЕМ: ШАК ИЗДАНИЕ Со Столб И Осветлена Маркиза, Аркадна Игра Машина

АРКАДИ1УП-НБА ЏЕМ: ШАК ИЗДАНИЕ Со Столб И Осветлена Маркиза, Аркадна Игра Машина

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Барате автентично аркадно искуство во удобноста на вашиот дом? Не гледам подалеку Од Arcade1up Nba jam xl arcade Машина Shaq Издание! Овој кабинет за игри поголем од животот стои 67" висок и има екран од 19", што го прави првиот наслов На Аркада1уп што ја нуди оваа големина.Подгответе се повторно да доживеете некоја сериозна носталгија со не една, туку три класични игри вклучени во оваа аркадна машина шек-масив. Нба ЏЕМ, НБА ЏЕМ ТУРНИР edition, и нба HANGTIME ® се тука, комплетни со вистински и дигитализирани нба лиценцирани тимови и играчи. Нема потреба да се грижите за четвртини, фаули или слободни фрлања - само чиста аркадна забава.Но, Arcade1up Nba jam xl Arcade Machine Shaq Издание Не е само за еден играч акција. Со функцијата Wifi Live, можете да одите од глава до глава со противниците насекаде во светот, без разлика дали играат на истата машина или на оригиналната машина за игри nba JAM_ од Arcade1 Up.So зошто да чекаме? Земете вашиот дом аркада на следното ниво и донесе дома Arcade1 Up Nba jam xl arcade Машина Shaq издание денес. Бумшакалака!●2021 Нба Својства, Ад. Сите права се задржани. Shaq ® 2019 ABG-Shaq, ДОО. Одрекување : Спецификациите и карактеристиките може Да варираат Вклучени Игри : НБА ЏЕМ, НБА ЏЕМ ТУРНИР издание и НБА ХАНГТАЈМ. Едноделен дизајн, кој стои импресивен висок 67 инчи. 19 " екран. Осветлување Маркиза. Wi Fi во Живо и вкрстена игра со оригиналната машина За игри На Arcade1up Во Нба џем, не е потребна месечна претплата. Собрани Димензии : 24,6" Д х 22 "В х 67" Ч . Димензии на кутијата 24,25" H x 13,25" D x 42,75" W. Тежина : 99,21 фунти. Прилагодлив Волумен. Исчисти Заштитник На Палубата. Анти-Врвот Преку Ремен. 19 " Лцд-екран во Боја. Потребно Е Собрание. Препорачани мин возраст : 14+.


Карактеристики на понудата

Слични понуди