• Најдобра цена
  • Неодамнешно
24пин Адаптер За Напојување Адаптер За Напојување, 20 24пин На Адаптер За Напојување Зелен Адаптер За Напојување, За Компјутер

24пин Адаптер За Напојување Адаптер За Напојување, 20 24пин На Адаптер За Напојување Зелен Адаптер За Напојување, За Компјутер

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

24пински Адаптер За Напојување Компјутер Адаптер За Напојување, 20/24ПИН Атх Адаптер За Напојување Зелен Адаптер За Напојување, За Компјутерски Компјутери Спецификација : Тип На Ставка : Адаптерматеријал : Абсколор : Список На Зелени Пакети : 1 х Адаптер дизајнот го користи вашето напојување за да создаде десктоп напојување со 4 канали на напон што можат да работат буквално секој вграден електронски проект. Овој адаптер ги обезбедува типичните напони потребни за брз пристап, вклучувајќи 3,3 V, 5 V, 12 V и-12 V. Секој излезен канал има заменлив осигурувач 5А и соодветна копнена врска за лесно поврзување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди