• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Африканска Машка Облека Моден Костум Две Облека Дашики Панталони Тренерка Р Армија Зелена Голема

Африканска Машка Облека Моден Костум Две Облека Дашики Панталони Тренерка Р Армија Зелена Голема

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Дашики за машки комплети, Африкански костуми/облека/облека/носете 2 парчиња долг ракав во Машка Африканска облека. Постар Машки Африкански костум, мек и дише, без статички електрицитет, многу удобен за носење. Овој 2-Парче Африкански костум за мажи вклучува кошула и панталони.Совршен за сите сезони,совршен за забави/коктел забави/спорт/одмор/Африкански фестивали/подароци за мажи. Тенката Африканска Облека за мажи ја користи големината НА САД, ние нудиме пет големини S-2 XL.ако сакате лабава, ве молиме изберете една големина поголема. Тенок одговара Африкански Машки Костум 2 парче во собата. Кошула : без џеб, v-вратот. Панталони : Еластична половина,прилагодлив кабел, 2 странични џебови. Мода : Секојдневен,модерен,елегантен,свечен. Материјали : 100% мешавина од полиестер, висококвалитетна ткаенина од костум,лесна, дише, удобна за допир. Тип на вклопување : Тенок фит.


Карактеристики на понудата

Слични понуди