• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ведолај Обични Панталони Женски Плус Големина Синџир Одблесокот Нога Ѕвонче Дното Панталони, Жолта Л

Ведолај Обични Панталони Женски Плус Големина Синџир Одблесокот Нога Ѕвонче Дното Панталони, Жолта Л

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Женски Обични Летни Цврсти Еластични Тенки Панталони Со Висок Струк Јога Спортски Рог Обични Панталони Лесни Секојдневни Панталони Женска Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен, класичен, симпатичен, елегантен. Одговара : одговара точно на големината. Нежно миење на машината. Не избелувајте. Содржина На Пакетот : . 1 Х Панталони Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен памучен материјал, мек и удобен, пријателски за кожата, лесен и дише за носење. Карактеристики : панталони за жени, специјален дизајн на еластични панталони со висок струк за жени ќе ја покажат вашата совршена кривина, широки панталони за нозе за жени со џебови за добро чување на вашите мали нешта; еднобојни дневни панталони, помалку е, но повеќе, никогаш застарени. Дизајн : женски широки панталони за нозе, широки лабави панталони, боемски харем панталони, летни панталони на плажа, секојдневни панталони, хипи панталони со висок струк, секојдневни и лабави. Натпревар : Широка нога панталони со висок струк за жени можат да бидат спарени со сандали, патики, висока пета или така натаму; панталони за пижами, дневни панталони, женски секојдневни панталони, ситни палацо панталони, јога панталони, широки панталони за нозе, панталони за плажа за жени, женски панталони еластичен струк, широки панталони за панталони. Повод : Женските панталони се погодни за секоја пригода, како што се секојдневниот живот, домот, излегувањето, одморот, работата, викендот, празникот, секојдневниот, состанокот, прошетката по вечерата, пикникот; можете да носите и летни панталони за жени лежерни лесни како спортски тренинг јога панталони.


Карактеристики на понудата

Слични понуди