• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дигитални РАМПА-Hsksb Хиперфле Безбедност Киоск Штанд За Таблети

Дигитални РАМПА-Hsksb Хиперфле Безбедност Киоск Штанд За Таблети

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Тешкото куќиште за заклучување го штити таблетот Од кражба мазно прилагодување на аголот напред кон назад, совршено за трансакции со продажни места 360дег вртење во основата 360дег ротација на куќиштето за портрет И пејзаж Прикажува Метална основа Со гумени рачки отпорни на гребење И лизгање Опционални челични безбедносни кабелски врски стојат на кој Било Постојан прицврстувач чист кабел рутирање низ шуплив држач Компатибилен Со ipad(r) 10.2 во. 7 Генерација, 11 во. i Pad Pro(R), Ipad Air (R) Gen. 3, i Pad (R) Gen. 5 до 6, i Pad Pro (R) 9.7, i Pad Air (R) Gen. 1 до 2, Galaxy Tab A (R) 9.7 in., Галакси Таб (Р) С2 9.7 во., Галакси Таб С3 (Р) 9.7 во., Галакси Таб (Р) 3 10.1 инчи, И Галакси Таб (Р) 4 10.1 инчи. Тежина : 5,51 фунти. Димензии : 8.27 во. х 11.02 во. x 8.66 во. Вклучува врат, основа, заклучување на кабел, комплет адаптери, 2 клучеви за куќиште и 2 клучеви За кабел Црно Вклучува : CTA Дигитална ПОДЛОГА-Hsksb Хиперфлекс Безбедносен Киоск Држач За Таблети (Црно) овој производ е сосема нов и запечатен. 1 Година Гаранција Тешки заклучување куќиште штити таблета од кражба. Непречено прилагодување на аголот напред кон назад, совршено за трансакции со продажни места. 360дег вртливата во основата. 360дег ротација на куќиштето за прикажување портрети и пејзажи. Метална основа со гумени рачки отпорни на гребење и лизгање. Изборни челични безбедносни кабелски врски стојат на било кој постојан тела. Чист кабел рутирање преку шупливи стојат вратот. Компатибилен со ipd (R) 10.2 во. 7 Генерација, 11 во. ипд Про(Р), ипд Воздух(Р) Генерал 3, ипд(Р) Генерал 5 до 6, ипд Про (Р) 9.7, ипд Воздух (Р) Генерал 1 до 2, Галакси Таб А (Р) 9.7 инчи., Галакси Таб (Р) С2 9.7 во., Галакси Таб С3 (Р) 9.7 во., Галакси Таб (Р) 3 10.1 инчи, И Галакси Таб (Р) 4 10.1 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди