• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каишек Пластични Хард Заштитна Обвивка Случај Капак За-Ослободување MacBook Pro 14 XDR Дисплеј + Црна Тастатура Покрие Модел: А & Цвет 0171

Каишек Пластични Хард Заштитна Обвивка Случај Капак За-Ослободување MacBook Pro 14 XDR Дисплеј + Црна Тастатура Покрие Модел:

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Куќиштето е дизајнирано специјално за верзијата " Mac Book Pro 14 инчи" Со Број На Модел а2779/А2442. Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред купувањето.Мат финиш за да избегнете лесно гребење. Лесно Се Прилепува И Исклучува. Совршено се вклопува на вашиот mac.Стеги низ целото тело на компјутерот и ви обезбедува одлична сеопфатна заштита. Спречува појава на гребнатини, гребнатини, гребнатини, истури и нечистотија, но сепак ви овозможува лесен пристап до сите порти и копчиња.Решетка слотови во дното за дисипација на топлина : Дното исечоци се сече правилно околу сите пристаништа и отвори сече за да се овозможи дишење. Овој Случај се вклопува Само За Mac Book Pro 14 Инчен Со Retina Дисплеј Модел A2442 & A2779. Гумени стапала од пена ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено одговара на отворите за вентилација на Вашиот Macbook Pro 14 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди