• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Креативни Писе Полумесечина Писе Гребење 20 8.5 10

Креативни Писе Полумесечина Писе Гребење 20 8.5 10

 
DEN 767.84

Количина на стоки
Достапно

Секоја мачка ќе ја сака Гребаницата На Полумесечината Кити. Тие можат да легнат на неа, да дремнат на неа или да ја користат за истегнување и гребење. Две закривени картонски парчиња прикачени на средината го сочинуваат овој иновативен гребење. Ставете го на подот, секој шалтер или покрај сончев прозорец и наскоро ќе стане омиленото место во куќата. Вклучен е бесплатен пакет коча билка за поттикнување на времето за играње. Употребата на коча билка е опционална. Креативна Писе Полумесечина Писе Гребење 20 "х 8.5 " х 10".


Карактеристики на понудата

Слични понуди