• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска Марка Ликовна Уметност Мини Деликатна Орхидеја јас Платно Уметност Од Визија Студио

Трговска Марка Ликовна Уметност Мини Деликатна Орхидеја јас Платно Уметност Од Визија Студио

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

- виолетови цвеќиња во беж позадина. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската Уметничка Група има свое Студио за визија за внатрешен дизајн. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската Уметничка Група има свое Студио за визија за внатрешен дизајн. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Светската Уметничка Група е водечки уметнички издавач лоциран во Ричмонд, Вирџинија. Порано позната како Отпечатоци Од Стариот Свет, Светската Уметничка Група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од Многу Традиционални до високо Современи. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Ние произведуваме ѕиден декор повеќе од 40 години.000 слики годишно. Светската Уметничка Група е водечки уметнички издавач лоциран во Ричмонд, Вирџинија. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. Ние произведуваме ѕиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како Отпечатоци Од Стариот Свет, Светската Уметничка Група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од Многу Традиционални до високо Современи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди