• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Користен apple iPhone 128GB, Сребрено Отклучен GSM

Користен apple iPhone 128GB, Сребрено Отклучен GSM

 
DEN 3727.52

Количина на стоки
Достапно

IPhone 6 не е едноставно поголем - тоа е подобро во секој поглед. Поголеми, но драматично потенки. Помоќен, но неверојатно ефикасен. Со мазна метална површина која беспрекорно го исполнува нашиот најнапреден дисплеј со Повеќе Допири. Тоа е нова генерација на i Phone што е подобро со која било мерка. Со беспрекорен, континуиран дизајн на алуминиум и стакло, IPHONE 6 RETINA HD Дисплеите се најтенкиот најнапреден дисплеј Со Повеќе Допири на 4,7 инчи. Уживајте во чипот А8 со 64-битен процесор за архитектура, не само побрзо Од а7, туку и до 50% повеќе енергетски ефикасни. 4,7-инчен LED-позадинско осветлување IPS Lcd Капацитивен Екран на Допир, 750 x 1334 резолуција на пиксели со Стакло зајакнато Со Јон, Олеофобна Обвивка. i OS, Чипсет : Apple A8, Процесор : Двојадрен Тајфун Од 1,4 GHz (arm v8-базиран), ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР : Power VR GX6450 (Четири-Јадрена Графика). 8 Мегапикселна Камера со f/2.2, 29mm, автоматско фокусирање на откривање фаза,блиц СО двојна ЛЕР (двоен тон), големина на сензорот од 1/3", големина на пиксели од 1,5 qm + Предна Камера од 1,2 Мегапиксели со f/2,2, 31mm, 720p@30fps. Внатрешна Меморија : 128 GB, 1 GB RAM МЕМОРИЈА. Apple i Phone 6 GSM Телефон 128 GB Користени-Сребро.


Карактеристики на понудата

Слични понуди