• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Божиќни Украси Божиќни Украси Спортски Комеморативен Акрилен Приврзок Божиќни Фудбалски Навивачи Подароци Божиќни Украси А

Божиќни Украси Божиќни Украси Спортски Комеморативен Акрилен Приврзок Божиќни Фудбалски Навивачи Подароци Божиќни Украси А

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јуани од Пазарот На Џојбај.Божиќни Украси Спортски Комеморативен Акрилен Приврзок Божиќни Фудбалски Навивачи Подароцикарактеристики : подарете им на вашите омилени фудбалски навивачи подарок што ја одразува нивната вистинска страст. Оваа декорација На Новогодишна елка ќе им се допадне со слатки спортови.Уникатниот приврзок за украсување Новогодишна елка е украс за автомобили. Може да се користи и како прстен за клучеви, декорација на прозорци, ѕвонење на ветер итн.Акрилни украси може да се закачат на елката со закачалка.Декорацијата е многу погодна за маскенбал топки, подароци, карневали, Божиќ, Велигден, новогодишни забави и фудбал .Различни стилови, дезени и тимови можат да ги задоволат потребите на секој фудбалски навивач. Секој стил е опремен со врвки, што е должина на секој автомобил.Големина : 8см/3.14 нематеријал : Акрилниот Пакет Вклучува : 1 парчиња спортска топка украсен приврзок божиќни подароци. украси за новогодишна елка. божиќни украси дозвола. надворешни божиќни украси. божиќни украси во затворен простор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди