• Најдобра цена
  • Неодамнешно
14к Жолто Злато Отворен Конкавен Тротоар Синџир Направен Во Јужна Африка lcr080-7

14к Жолто Злато Отворен Конкавен Тротоар Синџир Направен Во Јужна Африка lcr080-7

 
DEN 8799.84

Количина на стоки
Достапно

14к 3мм Отворен Конкавен Синџир За Тротоаровој Стручно Дизајниран Накит : Нараквиците се Произведуваат Со Перцизност во ЗЕМЈАТА НА ЈУЖНА Африка Од 14к Жолто Злато и со Овие Неверојатни Атрибути; Цврсто, Полирано, 14к Жолто злато, Јастог.Список На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 14К; Финиш : Полиран; Должина На Предметот : 7 инчи; Должина На Синџирот : 7 инчи; Тип На Синџир : Тротоарот; Ширина На Ланецот : 3 мм; Затворач /Конектор : Јастог; Карактеристика : Цврста; Процес На Производство : Леано; Материјал : Основно : Злато; Ширина На Предметот : 3 мм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Нараквици; Продадени По Единица : Секоја; Нараквица тип : Стилови На Синџири; Пол : Женски; ТИП на профил : конкавна; Материјал : Примарна боја : Жолта; Процес На производство 2 : направена машина. 14к 3мм Отворен Конкавен Накит Со Синџир На Тротоарот : Нараквици Цврсти. Полиран. 14к Жолто злато. Јастог. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 7 во. Должина на синџирот : 7 во. Тип На Синџир : Тротоарот. Ширина на синџирот : 3 мм. Затворач /Конектор : Јастог. Карактеристика : Цврста. Производствен Процес : Фрлен. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 3 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Нараквици. Продадени По Единица : Секој. Тип На Нараквица : Стилови На Синџири. Пол : Женски.Тип На Профил : Конкавна. Материјал : Примарна Боја : Жолта. Процес На Производство 2 : Направена Машина. ЗЕМЈА на Потекло - ЈУЖНА АФРИКА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди