• Најдобра цена
  • Неодамнешно
UD EBC OE Кочница Влошки Одговара изберете: 2003-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е, 1994-МЕРЦЕДЕС - БЕНЦ СЛ

UD EBC OE Кочница Влошки Одговара изберете: 2003-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е, 1994-МЕРЦЕДЕС - БЕНЦ СЛ

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Надградба со премиум британските подлоги за дискови на Britishц дизајнирани да ги исполнат или надминат перформансите на КОЈА било ОЕМ Подлога опсегот Ulц Ултимакс е долготрајна подлога за високо триење дизајнирана за Неспортско Урбано возење на Сите Седани, ТЕРЕНЦИ и Лесен Камион. Премиум подлога за замена НА ОЕ; Ece R90 сертифицирани влошки за Сопирачки од Британско производство; материјал базиран На Синтетички влакна; Не Содржи полуметални или тешки метали; ултра-прилично формулата е без бучава и е пријателска за роторот; Значително помалку прашина Од ое Сопирачките Се Вклопува Изберете : 2003-2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 1994-2009,2011-2012 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛ 2006-2011 МЕРЦЕДЕС-бенц клс 2000-2005 мерцедес-бенц мл 2002-2006 Мерцедес-бенц ц 2005-2008 мерцедес-бенц слк 2000-2006 мерцедес-бенц С 2003-2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛК 2000-2006 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛ И ПОВЕЌЕ-додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди