• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Костим За Капење Жени Контраст Градиент Постави Високо Сплит Танкини Постави Бикини Гаќи Жени

Костим За Капење Жени Контраст Градиент Постави Високо Сплит Танкини Постави Бикини Гаќи Жени

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 81-86см/31,89"-33,86" Половината : 60-66см/23,62"-25,98" Колк : 85-91см/33,46"-35,83" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 86-91см/33,86"-35,83" половината : 66-71СМ/25.98"-27.95" колк : 91-96см/35.83"-37.80" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 91-96см/35.83"-37.80" ПОЛОВИНАТА : 71-76СМ/27.95"-29.92" колк : 96-101см/37.80"-39.76" големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 96-101cm/37.80"-39.76" половината : 76-81cm/29.92"-31.89" колк : 101-106cm/39.76"-41.73" лабава,дише,удобна и убава.Овој костим за капење ги одржува жените симпатични од глава до пети и ги подготвува жените да го земат денот. Од плажа до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Корисно за активности на плажа, летни спортови, пливање, нуркање и забава во базен. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди