• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бафало Отворено® Работна Облека Руно Карго Панталони

Бафало Отворено® Работна Облека Руно Карго Панталони

 
DEN 430.72

Количина на стоки
Достапно

Нашите товарни панталони од руно се направени од луксузен материјал во тешка категорија за да ве стоплат и удобно. Редовно вклопување и достапни во сина, црна, сива и камо,овие панталони се совршени за фрлање по долг ден (или ноќ) на работа. Како и се што правиме, товарните панталони од руно беа направени за употреба. Опремен со 5 џебови има многу простор за вашиот паричник, телефон и клучеви. Здраво растеглив еластичен појас со додадена врвка за влечење. 5 џебови (2 страничен товар со покриени куќишта). Руно наредени, издржлив, тежок материјал.


Карактеристики на понудата

Слични понуди