• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Велцторм Вајт Ацие 3Д Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри

Велцторм Вајт Ацие 3Д Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0078процесор : 5-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 9 7950 X3 D 4.20 GHz Процесор (до 5.7 GHz, 128 Mb, 16-Јадра, 32-Теми, )Меморија : 64 GB DDR5 Dmmgraphics : Ge Force RTX 3090, VR Подготвени 24gb gddr6x Pcie 4.0, Directx 12, Vr Подготвени, G-Синхронизација [Графичката Картичка прикажана Овде Е Само За Повикување].Складирање : 2tb PCIe SSD (Диск Со Цврста Состојба)Оперативен Систем : Windows 11 Pro-64 Display : Без Поврзување На Екранот : 802.11 Ax Wifi, Bluetooth 5.2, 1x 1 Gbps и 1x 2.5 Gbps Ports/Слотови : , 4 USB 2.0, 1 HDMI, 1 Дисплеј Порта (DP), 2 USB 3.2 Тип-C Gen2, Без Оптички Диск, 1 x слушалки/МИКРОФОН КОМБО џекинпут/Излез : Нема Веб Камера, Батерија : 1000w Напојување, Други Карактеристики Rgb осветлување 360mm Аио Течен Процесор Кулер., Боја : Варосуване : 39.5 lb Product Димензии( Wx Lx H) : 1 Година Производителот гаранција Од VELZTORM КОМПЈУТЕР (Професионално надградени Од VELZTORM КОМПЈУТЕР) AMD Ryzen 9 7950 X3 D 16-Јадрен Процесор. Ge Force RTX 3090 Графика. 2ТБ PCIe NVMe SSD. 64 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 11 Про 64бит.


Карактеристики на понудата

Слични понуди