• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хартија за хартија за хартија, Sq Ft, 1 пакет, обвивка за подароци со карирана фолија од празници

Хартија за хартија за хартија, Sq Ft, 1 пакет, обвивка за подароци со карирана фолија од празници

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Рефлектирајте ја вашата Божиќна навивачка оваа празнична сезона со хартија за хартија ® Божиќна хартија! Оваа класична, но сепак, хартија за завиткување на карирани фолии за празници е совршена за завиткување на сите ваши подароци, од мали до големи. Овој гроздобер дизајн опфаќа подароци во пријатна карирана шема на црвена, црна и Kraft фолија, вашите приматели нема да можат да чекаат да се отворат! Нашата разноврсна дизајн за дизајн е идеална за која било возраст, од деца до возрасни и сите помеѓу нив. Користете за празници или специјални прилики како свадба, родендени и тушеви за бебиња за време на сезоната на празници. Нашата обвивка е обликувана од висококвалитетна мазна хартија и има густа завршница за да ги задржи подароците целосно сокриени! Оваа обвивка за подароци мери 15 квадратни метри по ролна и се продава индивидуално. Големина : 15 квадратни метри. Боја : Одморска карирана фолија Количина : 1 (продадена индивидуално) Дизајн : Одмор карирана фолија. Големина : 15 квадратни метри. Количина : Продадена индивидуално. Нашиот елегантен подарок е направен од висококвалитетна хартија и има светли бои и обрасци!. Дизајнирани да ги направат вашите подароци да се истакнат со оваа празнична обвивка за подароци за празници што пријателите и семејството ќе ја сакаат оваа сезона!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди