• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шантае Полугени Ризично

Шантае Полугени Ризично

 
DEN 10559.84

Количина на стоки
Достапно

Шантае Полугени Ризично (ПСВ) Придружете се На Полу-Џинот Шантае додека ја брани Земјата На Светки од мноштво гнасни негативци, вклучувајќи ги и злобните Пиратски Ризични Чизми! Истражете ги световите преполни со акција, освојувајте ѓаволски шефови и танцувајте на стомакот за да ги трансформирате Шантите во моќни нови форми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди