• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Белата Марка Женски Марокански Печатење Палацо Панталони

Белата Марка Женски Марокански Печатење Палацо Панталони

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Засилете ја вашата гардероба со овие популарни палацо панталони со широки нозе во возбудливи модни отпечатоци. Ќе се чувствувате удобно и опуштено, но сепак добро облечени за секоја пригода. Преклопете Ја Лентата За половината Отпечатена. Широка Нога.


Карактеристики на понудата

Слични понуди