• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кенет Џејмс Мексуар Бакар Филигран Лента Позадина

Кенет Џејмс Мексуар Бакар Филигран Лента Позадина

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Погодна за салите на античка палата, оваа луксузна позадина која има раскошен филигрански дизајн, остава траен впечаток на ѕидовите во богати тонови на бакар, тегет и беж. Непастен неткаен материјал; 21,9-во повторување, директно совпаѓање; Перат и стриптиз; 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.


Карактеристики на понудата

Слични понуди