• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Адирондак Зои Традиционален Избледен Тепих, Чеша Од Слонова Коска, 9' 12'

Адирондак Зои Традиционален Избледен Тепих, Чеша Од Слонова Коска, 9' 12'

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Висина на купот : 0,5 инчи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Внатрешна Употреба. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.


Карактеристики на понудата

Слични понуди