• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Преклопен Животински Платно За Складирање Кутија За Играчки Корпа Коцка Корпа За Гради Организатор За Деца

Преклопен Животински Платно За Складирање Кутија За Играчки Корпа Коцка Корпа За Гради Организатор За Деца

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер. Увезени. 100% Оксфорд. КОЦКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЖИВОТНИ-Мери 13 х 13 х 13", Склоплива И Преклоплива Кутија За Играчки За Складирање Платно За Животни/Корпа/Коцка/Градите/Корпа/Организатор за Деца. ОРГАНИЗАЦИЈА НА ПРОСТОРИИ - оваа коцка за складирање е прекрасно решение за одржување на уредната и уредна соба на вашето дете со обезбедување место за чување крпи, играчки, книги, загатки, занаети или други предмети. Дебели, цврсти, идеални за повеќето Коцки полици Единици За Складирање Канти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди