• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Молекула На Вино Метална Ѕидна Уметност За Дома И Надвор - Геометриски Метален Ѕиден Декор Монтиран На Ѕид - Капка Сенка 3д Ефект Декорација На Ѕид За Дневна Соба Спа

Молекула На Вино Метална Ѕидна Уметност За Дома И Надвор - Геометриски Метален Ѕиден Декор Монтиран На Ѕид - Капка Сенка 3д

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

€ ТЕКСТУРА СТАТИЧКИ ПРАВ ОБЛОЖЕНИ : Обезбедување на убава рустикален чувство со детална изработка, нашиот дом ѕид декор парче карактеристики текстура статички прав слој обезбедување на висок квалитет на финиш за функционалност и атрактивно привлечен изглед; Одлично за дополнителна издржливост и заштита од суровите временски услови, овозможувајќи им на оваа фарма декор стил да се прикаже на отворено безбедно. Стручно направено за да даде изјава, нашата ѕидна уметност за спални спарува супериорни материјали со стилски финиш за внатрешни и надворешни дисплеи. Нашиот декор на ѕидот на спалната соба над креветот е и магично убав и карактеристично чуден.


Карактеристики на понудата

Слични понуди