• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудо нација бебе и дете девојки без ракави со ракави, големини на 12 метри-5Т

Чудо нација бебе и дете девојки без ракави со ракави, големини на 12 метри-5Т

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Бохо оди девојче со чудесен фустан на Wonder Nation. Сладок стил за секојдневно или посебна пригода, овој фустан има засрамено тело со детали од капчиња и рафли, дизајн без ракави и проток. Тоа е лесен избор на ден исполнет со сонце. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : смешен каросерија; Руфл и капчиња; Ниво на дизајн; наредени. Без ракав пушан фустан за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.


Карактеристики на понудата

Слични понуди