• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност во длабочините II платно уметност од Кери Шмит, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност во длабочините II платно уметност од Кери Шмит, бел мат, црна рамка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Во длабочината II“ платно уметност од Кери Шмит, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди