• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аукфа Хамак Чаир, црна и беж

Аукфа Хамак Чаир, црна и беж

 
DEN 847.84

Количина на стоки
Достапно

Рамката за столче за хамак е најдобриот избор за да уживате во шаторот за дрво или стол за палуби. Тој е многу погоден за секое надворешно опкружување, можете да го поставите и во затворено. Оваа висечка рамка за хамак не зазема премногу простор, а дизајнот во форма на Ц му овозможува да ги смести повеќето хамакови, столчиња и лежери. Изработено е од челик обложен со прав и може да издржи повеќето временски услови. Брзото и лесно склопување ќе ви овозможи да уживате во вашиот нов стол за хамак за помалку од 10 минути. Едноставно висината е прилагодлива за да пронајдете безбедна и удобна позиција за вас. Лесно користете висечки столици каде и да сакате. а додатоците исто така можат да бидат обесени одделно на други места, соодветно виси на wallидот, погодно за други видови на висечки столици. Цврст и издржлив : Може да се одржи до 300 фунти. Доволно силен за да ги обеси повеќето видови на столчиња за хамак, промени и така натаму. Дното во облик на X додава стабилност и безбедност, исто така заштедува простор и обезбедува рамнотежа. Стилскиот дизајн го прави елегантен декор за вашиот дом или двор. Одличен избор за висечки столици : се вклопуваат во скоро каде и да е, како спална соба, градина, внатрешен двор, палуба, двор и многу повеќе. Исто така, лесно може да се одвои, да се преселиме на каде и да сакате брзо. Погодно за дневна употреба со повеќето видови на лулашки столици. Aukfa Hammock Chood, Black and Beige : Целокупната големина на производот : W 44.1 "x D 31.1" x H 84.6 "(112 x 79 x 215 cm). Висина на C Рамката : 77,6" (197cm). Висина на базата во форма на X : 7.1 "(18 см). Длабочина во средината на Ц рамка : 29,5" (75 см). Големина на картон : L 56,69 "x W 24,65" x H 6.3 "(144 x 55 x 16 cm). Севкупна тежина на производот : 48,5 фунти (22 кг). Тежина на картон : 52,9 фунти (24 кг).


Карактеристики на понудата

Слични понуди