• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt 'сив, бел и бел мермер акрилик vi' модерен панел за завеси за затемнување

DesignArt 'сив, бел и бел мермер акрилик vi' модерен панел за завеси за затемнување

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа бела, сива и бела рака насликана мермер акрилик VI завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба За вас . ткаенината со факс-линен е изработена од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој Black Curtain да биде целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : црна. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.


Карактеристики на понудата

Слични понуди