• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска Еднобојна Секси Тркач Без Ракави Назад Вратот Прашка Боди Елек Комбинезон Бела XXL

Женска Еднобојна Секси Тркач Без Ракави Назад Вратот Прашка Боди Елек Комбинезон Бела XXL

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Женска Еднобојна Секси Тркач Без Ракави Назад Вратот Прашка Елек За Боди Jumpsuit Description : Season : Summer,Spring Gender : Women Occasion : Daily,Casual Material : Polyester Style : Casual Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Комбинезон Size Bust Waist Length S70cm~80cm/27.56"~31.50"70cm~76cm/27.56"~29.92"69cm/27.17"M74cm~84cm/29.13"~33.07"74cm~80cm/29.13"~31.50"70cm/27.56"L78cm~88cm/30.71"~34.65"78cm~84cm/30.71"~33.07"71cm/27.95"XL82cm~92cm/32.28"~36.22"82cm~89cm/32.28"~35.04"72cm/28.35"XXL86cm~96cm/33.86"~37.80"86cm~93cm/33.86"~36.61"73cm/28.74" Size : SBust : 70cm~80cm/27.56"~31.50"Waist : 70cm~76cm/27.56"~29.92"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 74cm~84cm/29.13"~33.07"Waist : 74cm~80cm/29.13"~31.50"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 78cm~88cm/30.71"~34.65"Waist : 78cm~84cm/30.71"~33.07"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 82cm~92cm/32.28"~36.22"Waist : 82cm~89cm/32.28"~35.04"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 86cm~96cm/33.86"~37.80"Waist : 86cm~93cm/33.86"~36.61"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С биста : 70см~80см/27,56"~31,50" Половината : 70см~76см/27,56"~29,92" Должина : 69см/27,17"Големина : М Биста : 74см~84см/29,13"~33,07" Половината : 74см~80см/29,13"~31,50" Должина : 70см/27,56"големина : л биста : 78см~88см/30,71"~34,65" половината : 78см~84см/30,71"~33,07" Должина : 71см/27,95"големина : xl биста : 82см~92см/32,28"~36,22" половината : 82см~89см/32,28"~35,04" должина : 72см/28,35"големина : ххл биста : 86см~96см/33,86"~37,80" половината : 86см~93см/33,86"~36,61" должина : 73см/28,74" редовно Вклопување за помалку структурирана опуштена силуета. Повод : Значителен за секојдневно носење; Спорт; Забава; домашно носење или рекреативни активности. удобно и мода. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди