• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мото Г Игла 5Г Куќиште Цврсто Цврсто Отпорно На Удари Заштитно За Моторола Мото Г Игла 5Г Црно

Мото Г Игла 5Г Куќиште Цврсто Цврсто Отпорно На Удари Заштитно За Моторола Мото Г Игла 5Г Црно

 
DEN 95.84

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен Со Моторола Мото Г Игла 5Г 2022 (само!!!) без вграден заштитник на екранот. Со повеќе од две различни бои На Нашата моторола Мото Г Игла 5Г 2022 отстранлив случај, можете слободно да ги комбинирате во повеќе различни и персонализирани телефонски куќишта сами. НАПРАВЕТЕ САМИ како што сакате, слободно покажете го вашиот стил. Цврста надворешна обвивка на КОМПЈУТЕР и мека внатрешна обвивка на Тпу дизајнирана со технологија за воздушно перниче што ја дисперзира премиум апсорпцијата на ударната сила. Лесно држење за да спречите паѓање. Практичен пристап до сите порти, функционални копчиња и камери. Подигнатите рамки, исто така, спречуваат кршење и гребење на екранот и камерата. за Вашата Моторола Мото Г Игла 5Г 2022 обезбедува сеопфатна заштита. Нифпд Оклоп Случај Дизајниран специјално компатибилен со Моторола Мото Г Игла 5Г 2022. Рамката е изработена од флексибилен тпу силика гел кој го избегнува вашиот телефон да падне од високо место. Задната страна на куќиштето е изработена од тврд КОМПЈУТЕР кој обезбедува заштита од гребење. Бидејќи нашиот случај Motorola Moto G STYLUS 5 G 2022 е отстранлив, можете да купите повеќе футроли за телефони и слободно да ги комбинирате во вашата омилена боја. 2мм подигната усна за моторола Мото Г Игла 5Г 2022 екран и камера што обезбедува целосна заштита на телото. Нема да се грижите за случајни капки, испакнатини и гребнатини. Што Добивате : 1x моторола Мото Г Игла 5 G 2022 тежок случај .Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не прво. Затоа што правењето на вашите 100% задоволни е врвен приоритет на нашата продавница.


Карактеристики на понудата

Слични понуди