• Најдобра цена
  • Неодамнешно
14к жолто злато монистра срце Хјуги

14к жолто злато монистра срце Хјуги

 
DEN 1606.72

Количина на стоки
Достапно

Хипоалергичен. Подароци за денот на мајката. Неговата класична силуета го прави подготвен да носи за посебна пригода, но исто така и соодветна за вашите секојдневни активности : работа, салата, бранч и многу повеќе. Унисекс накит. Изгледа одлично со постојните пирсинг. 100% автентично 14к жолто злато Овие прегратки се 100% реално 14к жолто злато со брада завршница и срцев шарм. Моден накит. Срцев накит. Совршен за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на мајката или Денот на вineубените. Овие 14 килограми жолти златни брада, никогаш нема да излезат од стил и да го направат идеален подарок за мама, сестра, тетка, баба или пријател. Подароци за накит. Фине накит. Неговиот соодветен срцев шарм на срцето се разгледува со вашите движења, но останува лесен за да не се залепи на вашите деликатни уши.A & M 14 K жолто злато со жолтиот златен дел од Хјуги има монистра дизајн и појавен срцев шарм за дополнителна убов. Подароци за мама. Подароци за неа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди