• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Канадијана предиво солиди

Канадијана предиво солиди

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Патони најголем и најсеопфатен опсег на сенка, кој е совршен и за проекти за плетени и за капчиња. Канадијана предиво-силиди : Ова премија за лесна грижа со акрилно предиво е супер меко и прекрасно за секое нешто од детските предмети до домашниот декор. Карактеристики : Категорија на тежина : 4; 100% акрилик; 3.5oz/100g. Мерач : 20 -ти x 24r = 4 "10см на големина US7/4,5мм игли за плетење. Препорачана големина на кука со капчиња H8/5mm. ; Не исушете чисто; не железо. Увезено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди