• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајн Куќа Кусп Внатрешна Надворешна Површина Килим, 5-Метарски Круг

Дизајн Куќа Кусп Внатрешна Надворешна Површина Килим, 5-Метарски Круг

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Лесен за чистење и одржување. Може да издржи области со голем сообраќај, абење и надворешно време. Тепихот отпорен на вода и бледнее е не-пролевање, издржлив, лесен за нега на тепих со низок куп мери Круг од 5 стапки3 инчи.Овој килим е пријателски за деца и миленичиња! Овој разноврсен килим се одликува со суптилна текстура со удобно чувство под нозете, што го прави совршен за употреба во дневни соби, канцелариски простории, кујни, трпезарии, влезови и спални соби или надворешни дворови, балкони или палуби.Домот Лајк 594978 Кусп Внатрешен Надворешен Тркалезен Килим прикажува длабоко сина Мароканска шема на неутрална сива позадина.Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Уживајте во лесна нега со лесен, лесен за чистење полипропилен кој е низок одржувањето лесно се преклопува и складира, а вонфут ја гребе површината на палубата. Тепих рампа се препорачува за внатрешна употреба. Дизајниран И произведен Од Leick Home, доверлив извор за квалитетен мебел за дома за секој вкус и буџет. Вакуум без тепач бар/самото место чисти само. За да го продолжите животниот век на килимот, размачкајте дамки, црево од нечистотија и остатоци, избришете или користете вентилатор за лисја за чистење и носење во затворени простории за време на екстремни временски услови. Текстуриран и издржлив, овој висококвалитетен тепих е изработен од 100% полипропиленски предива кои се отпорни на дамки, временски услови и УВ, што значи дека килимот ќе ги задржи своите живописни бои на отворено или под тешка внатрешна употреба. Се препорачува професионално чистење. 100% издржливи полипропиленски предива се дамки, вода и отпорни на избледување. Нема да ви ја изгребат површината на палубата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди