• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Acdelco Професионални 252-Мотор Пумпа За Вода Одговара изберете: 2010 - ФОРД ФУЗИЈА, 2007 - ФОРД ЕЏ

Acdelco Професионални 252-Мотор Пумпа За Вода Одговара изберете: 2010 - ФОРД ФУЗИЈА, 2007 - ФОРД ЕЏ

 
DEN 271.20

Количина на стоки
Достапно

Професионална, премиум резервна Пумпа За Вода на Моторот ACDelco циркулира течност за ладење низ радијаторот и системот на моторот на вашите возила за да помогне во одржување на соодветна температура и перформанси на моторот. Дихтунзите, заптивките и О-прстените спакувани со Овој Професионалец. Професионалните Пумпи За Вода ACDelco се висококвалитетна замена идеална за многу возила на патот денес. Оваа премиум резервна пумпа за вода за замена на моторот е произведена за да ги исполни вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Пумпа За вода На моторот Одговара Изберете : 2010-2011 ФОРД ФУЗИЈА 2007-2010 ФОРД ЕЏ 2008-2010 ФОРД БИК 2009-2010 ФОРД ФЛЕКС 2009-2010 МАЗДА 6 2007-2010 ЛИНКОЛН МКХ 2007-2010,2013 МАЗДА ЦХ-9 2008-2009 ФОРД Бик Х 2011 мазда цх-9 6 ЦИЛ 3.7 Л 2007-2011 ЛИНКОЛН МКЗ 2009-2010 ЛИНКОЛН МКС 2008-2009 МЕРКУР САБЛ 2010 ЛИНКОЛН МКТ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди