• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Замена за 1996-Гмц Г Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор Конектор

Замена за 1996-Гмц Г Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор Конектор

 
DEN 4960.00

Количина на стоки
Достапно

1996-1996 Гмц Г3500 Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор Конектор БЕЛЕШКИ МОДУЛАТОР Сензор Конекторфити Години : 1996фитс Мотори : Производ Атрибути : Конектор Пол : Машки Конектор Количина : 1 Темперамент Должина - инчи : 6" Терминал Пол : Женски Термин Количина : 3 Термин Тип : Игла Приклучок Жица Количина : 3 АБС Модулатор Сензор Конектор Ги Исполнува или ги надминува сите владини стандарди за безбедност барања ГИ ИСПОЛНУВА Или Надминува Оем Дилер Квалитет : Висок Квалитет И Гарантира ДА СЕ ВКЛОПАТ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди