• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Виндзор Малвина Традиционална Област Килим, Светло Сива Аква, 8' 10'

Виндзор Малвина Традиционална Област Килим, Светло Сива Аква, 8' 10'

 
DEN 3359.68

Количина на стоки
Достапно

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Боја : Светло Сива/Аква.


Карактеристики на понудата

Слични понуди