• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Обоени Екстензии За Коса, Мулти-бои Партија Нагласува Клип Во Синтетичка Коса

Обоени Екстензии За Коса, Мулти-бои Партија Нагласува Клип Во Синтетичка Коса

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Обоени Екстензии За Коса, Мулти-бои Партија Нагласува Клип Во синтетички Коса производ продажба поени : 1. Лесен за употреба. Клип-на директно продолжување на косата, секој со посебен клип.2. 100% Синтетички влакна отпорни На Топлина до 180 Степени Целзиусови( 360 степени Целзиусови), можете да го декорирате со директно стапче за коса или железо за виткање.(Забелешка : методот на виткање е различен од човечката коса, погледнете ја сликата за детали.)3. Обоената коса е доволно долга за да можете да ја скратите за да одговара на должината на вашата коса.4. 29 бои, виолетова сина, сина нане, темно сина, виолетова, црвена роза, светло виолетова, црвена вино, црвена, светло жолта, жолта, кремаста бела, бела, светло розова, розова принцеза, розова праска, портокалова, зелена, флуоресцентна зелена, од сина до сина нане, од светло виолетова до светло розова, од праска розова до светло розова.5. Совршен за употреба за забави, косплеј, забава со костими, ноќта на вештерките или какви било случајни настани.Тип : wig Specification : 110gsize : 50 CMColor : multicolor Material : Синтетичка Коса+Метални BB клиповклучување : 1x Обоени Екстензии за Коса (10 парчиња) Известување : Конверзија : 1 инч = 25,4 mm или 1mm = 0,0393 инчи, 1cm=10mm.ве Молиме дозволете грешка од 1-3mm поради рачно мерење. Екстензии И Додатоци За Коса. Сосема нов и издржлив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди