• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рајли Органски Непредвидливи Џибс Говедско Месо Рецепт Куче Третира оз

Рајли Органски Непредвидливи Џибс Говедско Месо Рецепт Куче Третира оз

 
DEN 308.48

Количина на стоки
Достапно

Рецептот За Органско Говедско месо На рајли Непредвидливите Џибс се природен начин за лекување на вашето куче со нешто вкусно. Направени со сите органски состојки, кучињата го сакаат вкусот исто колку што сакате да знаете што точно јаде вашето куче. Органското говедско месо е главната состојка, и како И Сите Органски задоволства за кучиња На Рајли, овие здрави закуски се прават без пченица, пченка или соја. Рајли го прави совршен залак големина обука третира. http : // / MWI_ANIMAL/851614004492_PT04.јпг. http : // / MWI_ANIMAL/851614004492_PT05.јпг.


Карактеристики на понудата

Слични понуди