• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Среќен Ден на Мајката Таписерија Ѕид Виси Ви Благодарам мамо Таписерии Со Додатоци Нокти И Клипови Прилагодено Таписерија Ѕид Платно За Соба Затворен

Среќен Ден на Мајката Таписерија Ѕид Виси Ви Благодарам мамо Таписерии Со Додатоци Нокти И Клипови Прилагодено Таписерија Ѕид

 
DEN 120.00

Количина на стоки
Достапно

НЕВЕРОЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа таписерија е изработена од 100% полиестерска ткаенина, која е мека, издржлива, пријателска за кожата, лесна и лесна за закачување или пакување за ваша внатрешна или надворешна употреба. Погоден за 4 сезони. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Оваа таписерија прифаќа напредно HD печатење. Не грижете се за избледување. Пердуви живописни бои, остри линии и деликатно обложување, тоа ќе ја додаде вашата соба потрајна хармонична декорација. ДОБРА ГОЛЕМИНА ИЗБОР : 39.4 ʺL x 29.5 ʺW; 59.1 ʺL × 51.2 ʺW; 70.9 ʺL × 59.1 ʺW; 78.7 ʺL × 59.1 ʺW. Ние нудиме 4 големина за да изберете за различни сценарија за користење. Одличен подарок за вас. . ЛЕСНА УПОТРЕБА И НЕГА : можете лесно да ја закачите оваа природна уметничка таписерија со украсни спојки или иглички за притискање. Суво чисто или нежно миење раце во ладна вода. Можете исто така лесно да ја пеглате на ниска температура. . ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : Оваа таписерија е одлична за ѕидни виси, фрлања На Плажа, ќебиња за излети, виси на тремот, крпи за маса, Намази за кревети, навлаки за софи, украси за студентски дом, декор на таванот, завеса за прозорци.. Совршен Подарок за вас!. Вклучен пакет : 1* таписерија + 3* нокти без траги +2* клипови. Рачно или машинско перење на нежен циклус со ладна вода. Железо на ниска температура. Топло Известување : 1.Може да има мала разлика во големината на производот поради рачно мерење. 2.Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради компјутерскиот дисплеј и светлосните ефекти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди