• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Објави Перформанси Кадифе Канал Тафтувана Фотелја-ЕЕИ-5055

Објави Перформанси Кадифе Канал Тафтувана Фотелја-ЕЕИ-5055

 
DEN 4159.84

Количина на стоки
Достапно

Најавете Перформанси Кадифена Тафтувана Фотелја - ееи-5055 Заживејте ја вашата дневна соба со динамична livingетика на Тафтуваната Фотелја За Изведба На Објавениот Канал. Мешајќи ретро сензибилитети и органска силуета, оваа современа фотелја за дневна соба со тафтување со вертикални канали е живописно присуство во модерни или еклектични декори од средината на векот. На крајот од долгиот ден, почувствувајте се обновени од густата подлога од пена На Најавената Кадифена Фотелја. Практичен и пријатен додаток во вашата семејна соба, домашна канцеларија, простор за одмор, библиотека или спална соба, овој канален тафтуван стол за читање е опремен со синусна пролетна поддршка без попуштање и кадифе отпорни на дамки. Нозете имаат подни влошки што не означуваат филц. Карактеристики На Куршум : . Канал Тафтувана Фотелја. Перформанси Кадифе Тапацир. Синусна Пролетна Поддршка. Густа Подлога Од Пена. Не-Обележување Чувствував Подни Влошки. Цврста Конструкција. Стол Тежина Капацитет : 330 фунти. Сетот Вклучува : . Еден-Објави Канал Тафтувана Фотелја. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 35 "L x 36" W x 30.5 "H. Димензии На Седиштето : 23.5" L x 23 "W x 17" H. Димензии На Потпирачот За Рака : 23.5 "L x 5.5" H. Димензии На Потпирачот За Грб : 23 "W x 13" H Канал Тафтувана Фотелја. Перформанси Кадифе Тапацир. Синусна Пролетна Поддршка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди