• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цртан Филм Шиење Боја Дуксери За Деца Печатење Качулка Косплеј Костим За Деца Долги Ракави Качулка Палто Јакна

Цртан Филм Шиење Боја Дуксери За Деца Печатење Качулка Косплеј Костим За Деца Долги Ракави Качулка Палто Јакна

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Повеќе од слој, оваа кул машка качулка е главна гардероба со сите шарени отпечатоци и удобна завршница од руно. Спарете го овој пуловер со качулка со вашите омилени шорцеви, фармерки и кул удари за целосен секојдневен изглед. Големина на деца : 100см-170см. Големина на возрасни : ХХС-8ХЛ. Ако имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме веднаш штом ќе ги видиме информациите. Висококвалитетен материјал. УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ. Добра идеја за подарок.


Карактеристики на понудата

Слични понуди