• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Војна на ѕвездите: Одмазда На Сит-Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Војна на ѕвездите: Одмазда На Сит-Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Одмазда На Сит-Еден Лист (Без Платежна Блок) Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди