• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Васа Шведски Стил Тенки Рузмарин И Морска Сол Леб 6. оз

Васа Шведски Стил Тенки Рузмарин И Морска Сол Леб 6. оз

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Од 1919 година. Поедноставете ја вашата закуска на шведски начин. Почнувајќи со неколку едноставни состојки, Васа се пече во рерна, нежно остра и совршена за Полесни додатоци. Што се тенки леб? Не сосема леб, А не сосема крекер, Васа е прекрасно тенка, крцкава закуска го сакаше светот. Печена рерна. Вистинска морска сол. Лесна криза. Васа Јаглерод Неутрален (бизнисот НА ВАСА ги намалува емисиите на стакленички гасови од поле до полица и ги неутрализира на нула сите преостанати емисии преку промовирање на проекти за обновлива енергија и зачувување на дождовните шуми. Потврдено од независен ревизор [DNV GL]. Дознајте повеќе на / en-us/одржливост/). Добро за секого. Ние сме еколошки фокусирани, јаглеродно неутрални и страсни за обезбедување вкусни лебчиња што се добри за вас и добри за нашата планета. (Бизнисот на васа ги намалува емисиите на стакленички гасови од поле до полица и ги компензира на нула сите преостанати емисии преку промовирање на проекти за обновлива енергија и зачувување на дождовните шуми. Потврдено од независен ревизор (DNV GL). Дознајте повеќе на / en-us/одржливост/) Целото Жито. Јаглерод Неутрален. Бизнисот на васа ги намалува емисиите на стакленички гасови од поле до полица и ги компензира на нула сите преостанати емисии преку промовирање на проекти за обновлива енергија и зачувување на дождовните шуми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди