• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Воодушевување Накит Силвертон Купола Црн Ддс Силвертон Скрипта Почетен Диск-А-Шарм Ѓердан, 20 +3

Воодушевување Накит Силвертон Купола Црн Ддс Силвертон Скрипта Почетен Диск-А-Шарм Ѓердан, 20 +3

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

Стаклена Купола Црн ДДС-Доктор По Стоматолошка Хирургија-Сребрена Скрипта Почетен Диск-А-Шарм Ѓердан, 20 " +3". Стаклена Купола Црна DDS е приближно : 0,9 x 0,7 x 0,2 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Висококвалитетна печатена хартија запечатена под стаклена купола во метална рамка. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Силвертон Скрипта Писмо Диск Приврзок е 3/4 " во дијаметар. Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Приврзокот за Диск Со Скрипта со сребрена буква е со дијаметар од 3/4". Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името.


Карактеристики на понудата

Слични понуди