• Најдобра цена
  • Неодамнешно
14.0 Замена На Екранот ЗА ASUS Vivobook K413EQ Лцд Дисплеј панел пинови Hz

14.0 Замена На Екранот ЗА ASUS Vivobook K413EQ Лцд Дисплеј панел пинови Hz

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен Модел : 14.0" Замена На Екранот ЗА ASUS Vivobook K413 EQ Lcd Дисплеј Панел 30 пина 60 Hz (FHD 1920 * 1080 не-Допир)замена на екранот технологија : LED Лцд Гаранција : 3 месеци големина На Екранот : 14.0 Инчи Внимание. Пчела купување на објектот, ве молиме двојно проверете го вашиот број на модел и големина резолуција за да се осигура дека 100% ова е точната точка вашите потреби. Ве молиме, бидете сигурни дека производите се ригорозно тестирани и безбедно спакувани пчела што ја напушта фабриката за да се осигура дека стоката е доставена до корисникот во добра состојба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ГО персоналот НА YQLCD брза повратна информација и ракување. Искрено?.


Карактеристики на понудата

Слични понуди