• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

 
DEN 318.40

Количина на стоки
Достапно

Дами Без Траги Удобно Без Челик Прстен Елек Дише Собирање Пред Отворање Брава Градник Жена Долна Облекакарактеристики : ДИЗАЈН : градникот многу мек, еластичната ткаенина дава доволно потпора на градите,ќе ја задржи формата за перење, ОТСТРАНЛИВА ПОДЛОГА,полесно за миење на подлогата,исто така можете да ја носите како ваша навика.Проширената странична лента ќе ги скрие маснотиите во пазувите и ќе се одржува блиску. СЕЛЕКТИВЕН МАТЕРИЈАЛ : ткаенината е многу мазна и нежна за вашата кожа, нема никаква иритација, добрата еластичност ќе ја задржи формата на градниците и ќе се вклопи во вашето тело и ќе ги направи градниците потрајни повторено перење, понатаму, оваа ткаенина е исто така многу дише, можете да ја носите на sleeping.it исто така, со голема пилинг и отпорност на избледување, нема да има пилинг и ќе остане обоен во целиот животен век на градниците. Удобни Градници За Жени Без Долна Жица; Женски Градници. Градник За склекови; Секојдневни Градници; Градници Под Облека за Жени. Удобни Градници за Жени без Долна Жица; Градник Притисни нагоре; Женски Градници без Долна Жица. Повод : Работа; Училиште; Викенд; Одмор. Стил На Градник : Без Жица.


Карактеристики на понудата

Слични понуди