• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ауди С 2010-Кварц Сива Металик Q4PA Кварт База Палто Автомобилската Боја

Ауди С 2010-Кварц Сива Металик Q4PA Кварт База Палто Автомобилската Боја

 
DEN 197.76

Количина на стоки
Достапно

Вашата нарачка се обработува со помош на нашата компјутерска контролирана опрема за мешање, мешање на нијанси и врзива со врвен квалитет според формулата ЗА боја ОЕ. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Основниот слој бара проѕирен горниот слој за подобрување и заштита на бојата. • Еден литар боја за основно палто од уретан - Намалете 4 : 1 за прскање. • Важно, тестирајте ја бојата за прскање на приложената тест картичка за да го потврдите совпаѓањето на бојата пред да ја нанесете . * Инструкции вклучени Ауди • С4. 2010;2011. П4ПА. Кварц Сива Металик. Еден Кварт Уретански Основен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди