• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Шефилд Традиционална Област Килим

Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Шефилд Традиционална Област Килим

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Шефилд Блу зема стар светски стил и го прави свеж и нов со современи елементи за дизајн. Традиционалниот ориентален дизајн На Сарук се ажурира со модерна палета на сива и слонова коска со неверојатни сини појави. Моделот е силно потресен, гроздобер за да даде квалитет на безвременски антички. 1/2-инчниот воздушен пресврт фриз полипропиленски куп предиво е кадифен, мек и отпорен на дамки и избледување со исклучителен текстуриран изглед. Не пролева и неговата 100 проценти подлога од јута е безбедна за дрвениот под. Сите рабови на килим се подредени за издржливост. Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Шефилд Традиционална Област Килим : кадифена мека кадифен 0.5" куп направени од 100 проценти воздух пресврт фриз полипропилен. Поддршката од 100 проценти од јута е безбедна за дрвени подови. Сите 4 страни на килимот се наредени за подобрена издржливост. Машина произведена Во Турција. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач. Многу лесно за чистење и извалканите области треба веднаш да се исчистат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди