• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Божиќни Пижами за Семејство Елен Карирани Маици Со Долги Ракави Божиќна Соодветна Облека За Спиење За Родител-Дете Бели жени-XXL

Божиќни Пижами за Семејство Елен Карирани Маици Со Долги Ракави Божиќна Соодветна Облека За Спиење За Родител-Дете Бели жени-XXL

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

XLt Length : t68/26. Мамо : С-2ХЛ. Ветување. XL Ttops Должина : t76/29. Мдолжина : т52/20.77 Биста : t81/31. 8-9 годиниTtops Должина : t53/20. 44 Биста : 93/36. 94 Tpants Должина : t103/40. L t Tops Должина : t74/29.19 Половината : t64-101/25. 73 Tpants Должина : t102/40.72 Биста : t70, 5/27, 76 Половината : t48-72/18, 9-28, 35 Tpants Должина : t63/24.47 Биста : т65/25. Висококвалитетен материјал : Изработен од млечна свила, ткаенина погодна за кожата, мека, тенка и дише, пријателска за децата и возрасните. Кучиња-2ХЛ.73 Половината : t68-104/26. 10-11 Години Врвови Должина : 57/22.35 Биста : t112/44. 39 Tpants Должина : t110/43.


Карактеристики на понудата

Слични понуди